Praca tymczasowa

Praca tymczasowa – rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb

Praca tymczasowa to elastyczna forma zatrudnienia, która doskonale sprawdza się w wielu branżach. Podejmując współpracę z Respekt Personal Group, firma może szybko uzupełnić braki kadrowe wynikające z bieżącej sytuacji rynkowej. W ramach naszej sieci partnerskiej oferujemy rozwiązania idealnie dostosowane do oczekiwań klientów. Proponowane przez nas działania obejmują kompleksową analizę potrzeb firmy, pozyskanie wykwalifikowanych pracowników i zabezpieczenie ciągłości obsługi każdego stanowiska.
Zadaniem agencji pracy tymczasowej jest odciążenie klienta poprzez przejęcie obowiązków związanych z zatrudnieniem i obsługą pracowników tymczasowych. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza w firmach, które poszukują pracowników do wykonywania prac o charakterze:
  • sezonowym,
  • okresowym,
  • doraźnym,
  • prac terminowych, których wykonanie przez pracowników zatrudnionych przez klienta nie byłoby możliwe,
  • prac, których wykonanie należy do obowiązków nieobecnego pracownika zatrudnionego przez klienta.
W Respekt Personal Group wiemy, jak ważne jest zachowanie ciągłości procesów biznesowych, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze usługi są realizowane na najwyższym poziomie. Stale pozostajemy w kontakcie z klientem i szybko reagujemy w sytuacjach kryzysowych.

Jak przebiega współpraca z agencją pracy tymczasowej?

Praca tymczasowa jest regulowana prawnie i nakłada na strony kontraktu określone prawa i przywileje. Ze względu na swoją specyfikę tymczasowa praca jest trójstronną relacją między pracownikiem tymczasowym, agencją pracy tymczasowej i pracodawcą użytkownikiem.
Ta forma zatrudnienia polega na tym, że pracownik tymczasowy jest zatrudniany przez agencję pracy tymczasowej, a następnie oddelegowany do firmy współpracującej z agencją, czyli pracodawcy użytkownika.
Pracownik tymczasowy wykonuje zadania u pracodawcy (użytkownika), a jego zatrudnieniem i wypłatą wynagrodzenia zajmuje się agencja. Natomiast pracodawca (użytkownik) podpisuje umowę z agencją pracy tymczasowej, która określa szczegółowe warunki współpracy między tymi dwoma podmiotami.
W Respekt Personal Group działamy wielotorowo, aby w pełni zaspokoić zapotrzebowanie naszych klientów na pracowników tymczasowych o określonych kompetencjach. W tym celu przeprowadzamy wstępną analizę potrzeb, dobieramy odpowiednie narzędzia, ściśle współpracujemy z klientem, przeprowadzamy monitoring realizowanych usług i przygotowujemy raporty dotyczące wyników naszej pracy.

Co możesz zyskać dzięki współpracy z nami?

Współpraca ze sprawdzoną agencją pracy tymczasowej niesie ze sobą wiele korzyści. W Respekt Personal Group możesz liczyć na kompleksowe wsparcie. Naszym klientom oferujemy korzystne rozwiązania, dzięki którym poszczególne procesy będą przebiegały bez zbędnych zakłóceń.
Jakie udogodnienia przygotowaliśmy dla Ciebie? Na niektórych stanowiskach pracy panuje duża rotacja. Dlatego oferujemy trzydniowy okres próbny, w którego trakcie sprawdzamy, czy pracownik dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Po upływie trzech dni zostaje podjęta decyzja o zatrudnieniu danej osoby.
Kolejnym atutem naszej oferty jest dbanie o ciągłość obsługi stanowisk. W razie potrzeby szybko znajdziemy zastępstwo za osoby, które z różnych powodów nie mogą kontynuować pracy. Naszym klientom zapewniamy również wsparcie dwujęzycznego koordynatora, dzięki któremu komunikacja z pracownikami z zagranicy przebiega bez żadnych komplikacji.
W Respekt Personal Grup zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z zatrudnianiem pracowników tymczasowych i wypłacaniem im wynagrodzenia. W razie potrzeby organizujemy również zakwaterowanie i pomagamy zaaklimatyzować się pracownikom w nowym miejscu pracy.

Zatrudnienie cudzoziemców przez agencję pracy tymczasowej

Znalezienie dużej liczby wykwalifikowanych pracowników do wykonywania różnego rodzaju prac fizycznych często jest bardzo trudne. Dlatego w Respekt Personal Group specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników tymczasowych z Ukrainy i ze Wschodu.
W ramach współpracy zajmujemy się całą procedurą legalizacji zatrudnienia pracownika w Polsce. Nasi specjaliści doskonale orientują się w aktualnych przepisach, dzięki czemu są w stanie szybko i sprawnie pozyskać odpowiednią liczbę pracowników z zagranicy. Jest to świetne rozwiązanie dla klientów, którzy szukają pracowników elastycznych i otwartych na relokację.

Zalety pracy tymczasowej

Praca tymczasowa od lat doskonale sprawdza się na polskim rynku. Dzięki niej Twoja firma szybko dostosuje się do dynamicznie zmieniających się warunków w danej branży. Jednocześnie jest to dobry sposób na utrzymanie ciągłości pracy w zróżnicowanych warunkach.
Elastyczna forma zatrudnienia zwiększy też konkurencyjność Twojej firmy na rynku i sprawi, że będziesz mógł lepiej wykorzystać dostępne zasoby. Współpraca z agencją pracy tymczasowej oznacza też oszczędność czasu i pieniędzy. Jest to duże ułatwienie dla przedsiębiorców, którzy rozwój swojej firmy stawiają na pierwszym miejscu.
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń lub napisz do nas i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Zapraszamy do kontaktu!
Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie kalkulację dopasowaną do Twoich możliwości budżetowych

Napisz do nas

Wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie kalkulację dopasowaną do Twoich możliwości budżetowych

Napisz do nas

ul. Dworcowa 81 (IX piętro)
85-009 Bydgoszcz,
NIP: 5252685655
REGON: 365928788
KRS: 0000648652

© 2024 Respekt Personal Group
ul. Dworcowa 81 (IX piętro)
85-009 Bydgoszcz,
NIP: 5252685655
REGON: 365928788
KRS: 0000648652

© 2024 Respekt Personal Group